Icm Yazılım Gizlilik Politikası

Bu beyan icmyazilim.com (ICM Yazılım)’un gizlilik politikasını içerir. icmyazilim.com  web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

  1.     icmyazilim.com sitesini ziyaret eden veya kullanan kişilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgiler (e-mail adresi) talep edilmektedir. Toplanan bu veriler kullanıcıya yönelik promosyon ve tanıtım faaliyetlerinin yapılabilmesi için web sitesi bünyesinde kullanılmakta olup resmi makamlarca talep edilmesi haricinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

  2.     icmyazilim.com’da e-ödeme gerçekleştirdiğinizde size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

  3.     Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

  4.     icmyazilim.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesi'ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, ICM Yazılım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

  5.     icmyazilim.com web sitesini ziyaret edenlerin siteyi kullanım yönlerini analiz etmek amacıyla Google Inc. tarafından sağlanan Google Analytics hizmetini kullanmaktadır. Analiz etmek amacıyla toplanan bilgiler Google Inc.’in bünyesinde saklanıp kendi gizlilik sözleşmesi şartları içerisinde korunacaktır. icmyazilim.com sitesini kullanarak Google Inc.’in verilerinizi toplayarak işlemesine izin veriyorsunuz.